ONLINE KURZY - ZDARMA

Pro usnadnění a zlepšení studia našim žákům přicházíme s převratnou novinkou KURZY – ONLINE. Kurzy jsou rozděleny do lekcí stejným způsobem, jako v naší kamenné škole. KURZ – ONLINE kopíruje naši vlastní metodiku založenou na úspěšných výukových konceptech amerických škol a používanou v kamenné škole. Pro naše žáky z tříd: HLAVNÍ KURZ A, HLAVNÍ KURZ B, INDIVIDUÁL A, INDIVIDUÁL KURZ B a VÍKEND poskytujeme tyto ONLINE KURZY ZDARMA, aby měli co nejlepší možnost doma procvičovat látku probranou na hodině se svým učitelem.Velkou výhodou je, že si žák může neomezeně přehrávat vzorová videa příslušné lekce, konfrontovat svoje hraní a tím se co nejefektivněji dopracovat ke zdárnému cíli. Věříme, že tento dárek od nás vám zpříjemní a usnadní studium!