Rocková škola - logo

 

DÁRKOVÝ VOUCHER


                              

Jako dárek pro vaše blízké vám nabízíme dárkový voucher - poukaz na výuku v rockováškola.cz

Poukaz můžete zakoupit na výuku v kterémkoli oboru, který rockováškola.cz vyučuje. Nejkratší období výuky je 1 trimestr (12 týdnů), ale můžete zakoupit i poukaz opravňující ke studiu na více trimestrů. Aktuální nabídku a ceny kurzů najdete ZDE.

 

Obchodní podmínky

Objednávka dárkového poukazu je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká zaplacením objednaného dárkového poukazu kupujícím.
Dárkový poukaz není vystavován jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení. Proto případné poškození nebo ztráta nejsou důvodem ke zrušení jeho platnosti a lze vystavit nový poukaz. Dárkový poukaz - voucher je možné zaslat emailem.
Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací.

Vrácení poukazu

Dárkový poukaz máte možnost vrátit v souladu s § 53 a § 54 občanského zákoníku, ochranná lhůta je 14 dní ode dne zaplacení. Hodnota poukazu Vám bude vrácena v plné výši.
Po uplynutí této lhůty je částka nevratná.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dohodou je možné vyměnit zakoupený konkrétní kurz za vhodnější.

Vaše dotazy rádi zodpovíme emailem nebo telefonicky, preferovaný způsob komunikace si můžete zvolit na stránce kontakty.

 


 

LOGIN
Registrace
'Reset hesla'

NOVINKY

UDÁLOSTI A AKCE

Rocková škola - kurzy

ZEPTEJTE SE NÁS

Rocková škola - kurzy

SHARING

facebook twitter YouTube RSS

 DESIGN BY IdeaReale.com Ochrana osobních údajů