WORKSHOP PostPUNK NEW WAVE - Elektrická kytara

je kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE III.

Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.

Obsahem kurzu je studium 9 nejznámějších PostPUNKových riffů, nejvýznamnějších kapel tohoto stylu.

1  -  Blondie – Sunday Girl

2  -  The Police – Don´t Stand So Close To Me

3  -  The Cure I.– Boy´s Don´t Cry

4  -  The Cure II. – Boyˇs Don´t Cry

5  -  Depeche Mode – Personal Jesus

6  -  U2 – Pride

7  -  Killing Joke – Love Like Blood

8  -  Sonic Youth – Silver Rocket

9  -  Stray Cats I. – Storm Of Embassy

10  -  Stray Cats II. – Storm Of Embassy

11  -  Billy Idol I.– Dancing With Myself

12  -  Billy Idol II. – Dancing With Myself

V každé lekci najdeme:

-       přípravné cvičení s technickým komentářem - VIDEO

-       zpomalenou verzi původního ryffu – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích

-       riff v původní verzi – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích

Součástí každé lekce jsou noty a tablatury, pod ikonou PDF najdete verzi celé lekce k tisku.

Ve většině lekcích (kromě 1,2,6,8) - studujeme dva kytarové party, oba jsou natočeny na video a audio v pomalé a původní verzi. Výsledkem je, že si dva studenti mohou zahrát dohromady v jedné skladbě.

Tip: Studenti kamenné školy, kteří se rozhodnou studovat tento workshop, si 2x v průběhu trimestru (po lekcích 6 a 12) odnesou vlastní nahrávku s playalongem. ON-LINE kurz je pro tyto žáky ZDARMA.

Tip: Pro studenty ON-LINE kurzů je k dispozici zdarma TUTOR, který jim zodpoví jakékoli dotazy a poradí v případě nejasností.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKOVOU LEKCI