WORKSHOP NeoPUNK - GRUNGE - Elektrická kytara

je kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE III.

Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.

Obsahem kurzu je studium 12 nejznámějších NeoPUNKových riffů, nejvýznamnějších kapel tohoto stylu.

1  -  Nirvana – Come As You Are

2  -  Alice In Chains – Man In a Box

3  -  Pearl Jam –  Even Flow

4  -  Soundgarden – Outshined

5  -  Stone Temple Pilots –  Wicked Garden

6  -  Creed – Higher

7  -  Green Day – Basket Case

8  -  Blink 182 – All The Small Things

9 -  Goldfinger – Open Your Eyes

10 -  Offspring – Pretty Fly

11  -  Rise Against– Give It All

12  -  Billy Talent – Fallen Leaves

V každé lekci najdeme:

-       přípravné cvičení s technickým komentářem - VIDEO

-       zpomalenou verzi původního ryffu – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích

-       riff v původní verzi – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích

Součástí každé lekce jsou noty a tablatury, pod ikonou PDF najdete verzi celé lekce k tisku.

Ve druhé lekci - studujeme dva kytarové party, oba jsou natočeny na video a audio v pomalé a původní verzi. Výsledkem je, že si dva studenti mohou zahrát dohromady v jedné skladbě.

Tip: Studenti kamenné školy, kteří se rozhodnou studovat tento workshop, si 2x v průběhu trimestru (po lekcích 6 a 12) odnesou vlastní nahrávku s playalongem. ON-LINE kurz je pro tyto žáky ZDARMA.

Tip: Pro studenty ON-LINE kurzů je k dispozici zdarma TUTOR, který jim zodpoví jakékoli dotazy a poradí v případě nejasností.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKOVOU LEKCI