WORKSHOP BLUES - Elektrická kytara

je kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE II.

Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.

Obsahem kurzu je studium 6 BLUESROCKOVÝCH licků a sól, nejvýznamnějších kytaristů tohoto stylu.

1  -  Albert King I.

2  -  Albert King II.

3  -  Eric Clapton I.

4  -  Eric Clapton II.

5  -  Freddie King I.

6  -  Freddie King II.

7  -  Steve Ray Vaughan I.

8  -  Steve Ray Vaughan II.

9 -   Gary Moore I.

10 -   Gary Moore II.

11  -  Eric Clapton – Solo Slow

12  -  Eric Clapton –  Solo Normal

Každý lick je rozdělen do dvou lekcí s obsahem:

-       čtyři přípravná cvičení s technickým komentářem – 4x VIDEO

-       zpomalená verze původního licku – VIDEO, MP3 s playalong (klávesy)

-       lick v původní verzi – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžete cvičit s doprovodem kláves

V lekci 11 studujeme sólo – v pomalé verzi, součástí je VIDEO, MP3 s playalongem (baskytara, bicí)

V lekci 12 studujeme sólo – v původní verzi, součástí je VIDEO, MP3 s playalongem (baskytara, bicí)

V každé lekci jsou noty a tablatury, pod ikonou PDF najdete verzi celé lekce k tisku.

Tip: Studenti kamenné školy, kteří se rozhodnou studovat tento workshop, si 2x v průběhu trimestru (po lekcích 6 a 12) odnesou vlastní nahrávku s playalongem. ON-LINE kurz je pro tyto žáky ZDARMA.

Tip: Pro studenty ON-LINE kurzů je k dispozici zdarma TUTOR, který jim zodpoví jakékoli dotazy a poradí v případě nejasností.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKOVOU LEKCI