Rocková škola - logo

 

SABIAN HOLY CHINA


foto zdroj: thomann.de


    Vyrobeny ze slitiny bronzu B20, naleznete je v katalogu Vault (v oddílu nejvíce experimentálních činelů od značky Sabian) tyto činely jsou v rozměrech 19“ a 21“. Jsou velmi lehké s povrchovou úpravou briliant a zvonem s povrchem Natural.

19“ má 51 děr v rozměru otvoru k fixaci činelu. Větší rozměr otvoru umožňuje výbornou kontrolu sustainu a překvapivou sílu prvotního úderu. Zvon v úpravě Natural dává zvuku temný a plný punc.  Okraj činelu udává vysoký a definovaný pitch přispívající efektu devastujícího zvuku, který tento činel garantuje. Celkově se jedná o velmi silný, promyšlený a propracovaný činel, ale samozřejmě nemůžeme očekávat od CHINA všestranné použití.

Podobně bychom mohli definovat i verzi 21“, jediným rozdílem je větší rozměr otvorů. Zároveň má větší sustain a zvuk je ještě zajímavější než ve verzi 19“. 

Máme tu čest s opravdu neobvyklými činely,  promyšlenými do detailu a jejich hlavní funkcí je hlasitost a atak. S takovýmto párem CHINA budou nejšťastnější  siloví bubeníci . Zárukou kvality je Chad Smith ze skupiny RED HOT CHILLI PEPPERS, který tyto činely propaguje na videích  společně s basistou Michaelem Anthonym.

                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                       foto zdroj: thomann.de

LOGIN
Registrace
'Reset hesla'

NOVINKY

UDÁLOSTI A AKCE

Rocková škola - kurzy

ZEPTEJTE SE NÁS

Rocková škola - kurzy

SHARING

facebook twitter YouTube RSS

 DESIGN BY IdeaReale.com Ochrana osobních údajů