Rocková škola - logo

 

SEBASTIAN BACH - KICKING & SCREAMING


Přestože Sebastian Bach už zažil více než 40 jar, stále pro své fanoušky ztělesňuje nesmrtelného „metalového kluka“ a průvodce do historie 80tých let, když v MTV kraloval Hard-rock  a Sebastian se svou kapelou Skid Row patřili mezi prominenty.

                     Bach se narodil na Bahamách a vyrostl v Kanadě, jako syn umělce. Ve své kariéře zažil vzestupy i pády. V době zlaté éry vytvořil skladby jako 18 and Life a Monkey Business. Svůj talet zapůjčil také brodwayské scéně, do televizní reality show a ambiciózní spolupráci s Prog-band Frameshift. Poté vytvořil své čtvrté sólové album Kicking & Screaming, o kterém budeme dnes mluvit. Album bylo vydáno na evropské půdě, italským vydavatelstvím Frontiers Records.

                    Album produkoval Bob Marlette autor skladeb alba s největším komerčním úspěchem Kicking & Screaming a Dirty Power. Celé album je velmi orientováno na kytarovou hru. Barva Bachova hlasu je stále „zelená“  a skladby dají vyniknout Bachovu hlasovému rozsahu, což je velmi patrné například při poslechu prvních taktů skladby I´m  Alive.

                  Za zmínku stojí další skladby jako TunnelVision a Dance on Your Grave a téměř progresivní Live the Life. Nebo píseň Caught in a Dream, která nás vrací do posledního období Skid Row. 

                Na albu najdeme muzikanty jako John 5 (spoluhráč David Lee Roth, Marylin Manson, Lynyrd Skynyrd e Rob Zombie) a navíc velmi mladého Nicka Sterlinga, kterého Bach popisuje, jako nejlepšího kytaristu, se kterým kdy pracoval.

                         

                Máme před sebou album, které s hrdostí a kuráží nenabízí jednoduchý revival ve stylu „Operace nostalgie“, ale naopak, těmito třinácti skladbami dává obraz moudrého projektu odrážejícího se v budoucnosti, bez pohrdání oslavovanou minulostí.

                            

 

TRACK LIST

1. Kicking and Screaming
2. My Own Worst Enemy
3. TunnelVision
4. Dance on Your Grave
5. Caught in a Dream
6. As Long As I Got the Music
7. I'm Alive
8. Dirty Power
9. Live the Life
10. Dream Forever
11. One Good Reason
12. Lost in the Light
13. Wishin'
                                                                             LINE UP

 

Sebastian Bach (Zpěv)
John 5 (Kytara)
Nick Sterling (Basa,Kytara)
Bobby Jarzombek (Bicí)


                                                                                                                                             foto zdroj: wikipedia.org


 

 

LOGIN
Registrace
'Reset hesla'

NOVINKY

UDÁLOSTI A AKCE

Rocková škola - kurzy

ZEPTEJTE SE NÁS

Rocková škola - kurzy

SHARING

facebook twitter YouTube RSS

 DESIGN BY IdeaReale.com Ochrana osobních údajů