Rocková škola - logo

 

O KURZECH


Možná si říkáte, jak je možné studovat hudbu přes internet. My jsme o tom hodně přemýšleli a našli jsme způsob, jakým vás můžeme naučit hrát, i když jste od nás třeba hodně daleko a nemůžete navštěvovat kurzy v naší kamenné škole.

 


Mnoho lidí si myslí, že nejdůležitější ze všeho je talent. A protože mají pocit, že talentu nemají dost, neberou muziku nijak vážně a vzdávají to předem. Jsou tu ale věci mnohem důležitější. Jednak je to vaše odhodlání a za druhé musíte najít seriózní způsob, jak hudbu studovat, jak se zlepšovat a postupovat dále. To první je na vás, to druhé vám nabízíme my.

 


Základní on-line kurzy ve všech oborech postupují krok za krokem, a je tedy možné se podle nich systematicky zlepšovat. Ke každému kurzu v každém oboru existuje podrobná anotace, podle které poznáte, který kurz je pro vás vhodný.

Používáme vlastní metodiku založenou na úspěšných výukových konceptech amerických škol. Vše je podřízeno tomu, abyste začali co nejdříve hrát, abyste každou znalost ihned uplatnili v praxi a potom postupně svou hru zdokonalovali a zlepšovali. Začínáme s jednoduchými rockovými doprovody a riffy, učíme se jednoduchá sóla, hned v prvním ročníku si zahrajete s kapelou.

Více najdete v sekci METODIKA

Kromě těchto základních kurzů nabízíme také speciální workshopy, které se zaměřují na určité téma – techniku hry, styl, atd. U těchto workshopů se nejedná o systematickou výuku, ale o zdokonalení v určité oblasti a předpokládají se určité znalosti a dovednosti studenta.

Kurzy jsou rozděleny stejným způsobem, jako v naší kamenné škole, tedy každý ročník je rozdělen na 3 trimestry a každý trimestr na 12 lekcí. Ročník má tedy celkem 36 lekcí.

Každá lekce je sestavena tak, aby pro vás nebyla nudná, a probírá se v ní proto několik témat. Pravidelně se střídají témata ze 3 hlavních oblastí PRAKTIKA - TEORIE - STYLY A SKLADBY.

Jak lekce přesně vypadají, se podívejte v sekci UKÁZKY LEKCÍ

Zakoupením trimestru získáváte plný přístup do lekcí příslušného trimestru na dobu 12 týdnů. Každý týden pro vás bude připravena nová lekce a budete jistě překvapeni, jakého pokroku jste po 3 měsících dosáhli. Naši studenti nám často říkají, že za 3 měsíce se toho naučili mnohem více než před tím za 3 roky!

o kurzech


LOGIN
Registrace
'Reset hesla'

NOVINKY

UDÁLOSTI A AKCE

Rocková škola - kurzy

ZEPTEJTE SE NÁS

Rocková škola - kurzy

SHARING

facebook twitter YouTube RSS

 DESIGN BY IdeaReale.com Ochrana osobních údajů